خانه » چشم ها و رازهای نهفته
چشم ها و رازهای نهفته
چشم ها و رازهای نهفته
روانشناسی

چشم ها و رازهای نهفته

Sending
User Review
0 (0 votes)

تست شخصیت شناسی افراد با رنگ چشم های مختلف

نتیجه این تحقیقات بر این اساس بوده است ؛افراد با چشم های قهوه ای رنگ ، زمینه نگرانی و دلهره را دارند و مهربانی در این افراد بیشتر دیده می شود.  افرادی با چشم سبز رنگ ؛ آستانه تحمل بالایی در مقابل درد دارند و افرادی که چشم های آبی رنگ دارند، احتمال افسرده شدن و نگران بودنشان نسبت به بقیه پایین تر است .

(نتایج اکثر افرادی که پاسخ گوی این تست بودند به نمایش گذاشته شده است و این موارد در همه اشخاص صدق نمی کند و احتمال تفاوت وجود دارد این تنها کلیتی از رنگ ها می باشد.)

ارتباط نسل و پیشینه با رنگ چشم

در شمال اروپا بیشتر اشخاص دارای چشم های آبی می باشند ،اگر فردی مدعی بود که افرادی که با این رنگ چشم ؛ انسان هایی عجول و در کل نسبت به دیگران مرگ زودرس دارند همیشه این سوال را از خود بپرسید که این موضوع شاید به نژاد اروپاییان باز می گردد .

درست است رنگ چشم ، خیلی از مسائل را باز می کند اما دلیل نمی شود که همه رفتارهایمان را به رنگ آنها اختصاص دهیم با وجود این مسئله در مورد تشخیص بیماری ها و برخی از رفتارها می توان به چشم ها رجوع کرد ؛ اما مطمئن باشید هیچ وقت نمی توان هوش افراد را از طریق چشم هایشان سنجید.

به نظر می رسد افرادی که رنگ چشم و پوستی روشن تر نسبت به بقیه افراد دارند بیش از دیگران در معرض اشعه های مضر خورشید می باشند که همین موضوع نشان گر بیماری های پوستی و حتی چشمی می گردد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x