خانه » جفت روحی یا نیمه گمشده کیست ؟
جفت روحی
جفت روحی
روانشناسی

جفت روحی یا نیمه گمشده کیست ؟

نشانه های جفت روحی یا نیمه گمشده ( twin flames )

جفت روحی یا نیمه گمشده کیست؟ آیا تا به حال شنیده اید که هر انسانی جفت روحی دارد که در کنار او می تواند بهترین زندگی را تجربه کند و رسالت خود را در این دنیا به نحو احسن به ثمر برساند. اگر شخصی جفت روحی شما باشد، شما قطعا چنین نشانه هایی را در وی خواهید یافت :

1

  • ممکن است به صورت شهودی حس کنید که شخص دیگر چه کاری می کند، چه احساسی دارد و یا به چه چیزی فکر می کند. به علاوه شما متوجه می شوید که این احساس متقابل است و آن ها نیز همانند شما حس می کنند.

2

  • علایق، ارزش ها، سرگرمی ها، اولویت های مشابهی دارید. برای مثال جفت روحی شما می تواند کتاب های زیادی داشته باشد که به سبک مورد علاقه شما نزدیک باشد.

3

  • اغلب می توانید افکار و احساس های مشابهی را همزمان با یکدیگر تجربه کنید، حتی اگر در مکان های متفاوتی باشید. حتی ممکن است زمانی که با یکدیگر در ارتباط هستید هم زمان، با هم عباراتی مشابه بگویید.

4

  • احساس فیزیکی قوی و نزدیکی زیادی را به همدیگر احساس می کنید، چه در یک رابطه رومانتیک باشید چه در یک رابطه افلاطونی.

5

  • رویاهای یکسانی را شب ها دنبال می کنید و یا ممکن است خواب هایی ببینید که با همدیگر هم پوشانی داشته باشند ولی پیام اصلی و احساس یکسانی را در شما ایجاد کنند.

6

  • به نظر میرسد شما می توانید بدون صحبت کردن با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. حتی یک نگاه ساده کافیست تا متوجه شوید جفت روحی شما نسبت به آنچه اطراف شما اتفاق می افتد، چه فکر هایی می کند.

7

  • شما به راحتی می توانید بخش های پیچیده و پنهان یکدیگر را درک کنید و بفهمید. این مسئله در عین حال که ممکن است آزار دهنده به نظر برسد می تواند آرامش بخش نیز باشد.

8

  • احتمالا شاهد ضعف ها و آسیب پذیری های مشابهی در جفت روحی خود خواهید بود. ممکن است برخی از نقض های رفتاری قدیمی خود را در او ببینید و یا برخی از مشکلات فعلی شما در حضور جفت روحیتان پررنگ تر از قبل به نظر برسد.

9

  • زمانی که با جفت روحی خود ارتباط برقرار میکنید از اینکه خود واقعی تان باشید واهمه ای ندارید و احساس راحتی و امنیت خواهید کرد. برای مثال، حتی اگر شما معمولا شخصی خجالتی هستید، در حضور جفت روحی خود به راحتی احساس میکنید میتوانید خودتان باشید بدون آن که خجالت زده شوید.

بنا بر این اگر ویژگی های گفته شده را در شخص مقابل خود می بینید مطمئن باشید انسان خوش شانسی هستید که می توانید در مسیر زندگی تان با جفت روحی یا نیمه گمشده خود همراه شوید و این گونه آرامش روحی داشته باشید.

 

منبع