خانه » شکرگزاری و قانون کائنات – کتاب معجزه
روانشناسی

شکرگزاری و قانون کائنات – کتاب معجزه

Sending
User Review
0 (0 votes)

شکرگزاری و قانون کائنات

 

 

شکرگزاری در کل زندگی ات که تحت سلطه قانون کائنات است، تاثیر می گذارد. طبق قانون جذب که بر تمام انرژی های کائنات ما مسلط است، از تشکیل اتم گرفته تا حرکت سیارات، هر چیزی مشابه خود را جذب می کند. به دلیل قانون جذب است که سلول های هر موجود زنده و همچنین اجزا هر شی به هم متصل است.

در زندگی تو، قانون جذب در افکار و احساسات تاثیر می گذارد، چون آن ها هم انرژی هستند. بنابراین هر فکر یا احساسی کنی، همان را به سوی خودت جذب می کنی.

 

اگر از ذهنت بگذرد : ” از شغلم خوشم نمی آید ” ، ” به حد کافی پول ندارم “، ” نمی توانم همسر دلخواهم را پیدا کنم ” ، ” نمی توانم صورت حساب هایم را بپردازم ” ، ” گمان می کنم در فلان زمینه افت کرده ام ” ، ” او قدر مرا نمی داند ” ، ” با پدر و مادرم سازگاری ندارم ” ، ” زندگی ام نابسامان است “، ” زندگی زناشویی ام دچار بحران شده است ” و …. مطمئن باش میزان بیشتری از همین تجارب را جذب می کنی.

 

اما اگر در مورد مسائلی فکر کنی که بابت آن ها شکرگزار هستی، مثل ” عاشق شغلم هستم ” ، ” خانواده ام بسیار از من حمایت می کنند “، ” بهترین تعطیلات را داشتم “، ” امروز حال و هوایی معرکه دارم ” ، ” اردوی آخر هفته بی نظیری را با پسرم سپری کردم “،  و …. و از ته دل احساس شکرگزاری کنی، قانون جذب می گوید به طور حتم میزان بیشتری از آن ها را در زندگی ات جذب می کنی.

 

به همان صورتی که آهن جذب آهنربا می شود، شکرگزاری تو هم مغناطیس است و هرچه بیشتر شاکر باشی، وفور نعمت بیشتری را جذب می کنی. این قانون کائنات است. هر قدر احساس شاکر بودنت، خالص تر و عمیق تر باشد بیشتر دریافت می کنی.

 

کتاب معجزه

نوشته راندا برن

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x