خانه » دنیای اسرار آمیز درون حلقه ها
چی بپوشم ؟

دنیای اسرار آمیز درون حلقه ها

Sending
User Review
0 (0 votes)

دنیای اسرار آمیز درون حلقه ها

خیلی از طراحان و هنرمندان برای به وجود آوردن ایده های جدیدشان از اشکال و عناصر طبیعی پیرامون و مهم تر از همه, خود طبیعت الهام می‌ گیرند , این بار نیز آن ها برای طراحی زینت آلات و جواهراتی مانند ؛ انگشتر و حلقه, از مناظر طبیعی الهام گرفته اند

این تصاویر درج شده و حلقه هایی که به آن ها می نگرید مثل دیگر انگشتر ها , معمولی نیستند,  این حلقه ها دنیای اسرار آمیزی را درون خود جای داده اند . توسط هنرمند با نام مستعار Secret wood  جواهرساز کانادایی ساخته شده است, وی همه این حلقه ها را با دست ساخته و پرداخته و از چوب های تازه, رزین و موم در آنها بهره برده است .

    

هیچ یک از این حلقه ها شبیه دیگری نیستند, این به آن معناست که دنیای کوچکی که شما با خود در انگشت تان حمل می‌ کنید, منحصراً و فقط برای شما ساخته شده است ؛  آبشارها, گل ها, جنگل ها ,علف ها و دیگر عناصر, همه و همه دنیای مرموزی  برای شما هستند .

حقیقت امر آن است که این هنرمند با دست پرمهارت خود جهان های کوچکی را خلق نموده که هر کدام پرده ای بر رمز خود دارا می باشند و صاحبان جدید این انگشتر ها به طرز غیرمستقیمی به یکدیگر متصل هستند و اسراری را که خود نیز از آن آگاهی ندارند با خویش همراه می سازند .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x