خانه » حرفهایی که افراد موفق به خود می گویند
روانشناسی

حرفهایی که افراد موفق به خود می گویند

Sending
User Review
0 (0 votes)

حرفهایی که افراد موفق به خود می گویند

با راهکارهایی ساده و درست می توانید موفقیت را به خود نزدیک کنید. برای دستیابی به آن باید مانند یک انسان موفق رفتار نمایید. ما در اینجا می خواهیم شما را با فکرهایی که مقدمه ای برای موفقیتتان هستند, شما را آشنا کنیم. پس با “حرفهایی که افراد موفق به خود می گویند” با ما باشید. امیدواریم بتوانیم با این عادات ساده و تکرار جملات مثبت شما را به موفقیت نزدیک و نزدیک تر نماییم.

 

سعی می کنم از گذشته بهتر باشم

همه ما اشتباهاتی در زندگیمان داشته ایم یا کاری را می توانستیم بهتر و شایسته تر انجام دهیم. شاید خیلی از موقعیت ها را ندیدیم و یا غفلت هایی داشته ایم. اما برای دستیابی به موفقیت لازم نیست انسان کامل و بی نقصی باشید بلکه لازم است از اشتباهات گذشته مان درس بگیریم و آن ها را تکرار نکنیم. حتی روز گدشته را به یاد بیاورید, به اتفاقات خوبی که افتاد فکر کنید سپس به اتفاقاتی که می توانست بهتر پیش برود فکر کنید. اشتباهات خود را بپذیرید و در واقع مسئولیت کار خویش را بر عهده بگیرید و همه تلاشتان را انجام دهید تا امروز بهتر از قبل عمل کنید.

 

قدر داشته هایم را بیشتر می دانم

بسیاری از ما انسان ها بیشتر به نداشته هایمان فکر می کنیم راه حل درست و منطقی این است که برای کارهایی که خوشحال تان می کند و بهتان حس خوب می دهد بیشتر وقت و انرژی بگذارید به علاوه اینکه به داشته هایتان فکر کنید. بسیاری از ما گاهی یادمان می رود چیزهایی که امروز داریم آرزوها و خواسته های گذشته مان بوده است, اینطور نیست؟ برای موفق بودن تلاش کنید و مدام به یاد داشته باشد که روابط خانوادگی و عاطفیتان از آنچه می خواهید بدست بیاورید مهم تر است. پس قدردان داشته هایتان باشید و برایش خدای مهربان را سپس گویید تا به نعمت هایتان افزوده شود.

 

بیشتر کار می کنم

سعی کنید با تلاش و پشتکار فعالیت و کارتان را بیشتر نمایید تا بتوانید به آنچه می خواهید نزدیک تر شوید. تلاش و پافشاری همراه با پشتکار, کلید پیشرفت شما است. مسلما افراد موفق بیشتر از افراد معمولی تلاش و فعالیت می کنند.

 

امروز توقع بهترین نتیجه را ندارم

همه ما دوست داریم از کاری که می کنیم بهترین نتیجه و بازده را دریافت کنیم اما متاسفانه هیچ کار یا محصولی کامل و بی نقص نیست. بنابراین توقع بهتری ها را داشتن گاهی فقط باعث رنجش و عدم رضایت شما و نیز دلسردی خودتان می شود. تا زمانی که سختگیری بیهوده داشته باشید نمی توانید کاری انجام دهید. پس به خودتان و بقیه سخت نگیرید و در عین حال تمام تلاشتان را بکنید.

 

به افکار مردم اهمیت نمی دهم

زمانی که افکار دیگران می تواند باعث مانع رسیدن به خواسته تان شود بهتر است به آنها توجه نکنید. مثلا می خواهید کسب و کاری را راه اندازی کنید و برخی مدام حرفهای ناامید کننده می زنند, بهتر است به کار خود ادامه دهید البته اگر قبل از شروع کار به جوانب مختلفش فکر کرده اید و با افراد با تجربه در آن زمینه مشورت نموده اید و از کار خود اطمینان حاصل کرده اید دیگر نیازی نیست دل نگران افکار بقیه باشید.

 

امروز از اطرافیانم قدردانی می کنم

بهتر است برای هرکسی که دارد کاری برایتان می کند خواه کوچک یا بزرگ قدردانی کنید تا آنها به کار دلگرم تر شوند. گاهی با یک لبخند محبت آمیز و نگاه مهربان خستگی آنها از تن در می رود و امیدوارتر و مصمم تر کار خواهند کرد.

 

با ترس هایم مواجه می شوم

یکی از بدترین ترس ها, ترس از ناشناخته هاست. هیچ چیزی به آن اندازه که ما فکر می کنیم ترسناک نیست. به علاوه بر ترس غلبه کردن خیلی هیجان انگیز و جالب است. برخی وقتها کاری را انجام دهید که در آن ضعف یا ترس دارید, به مرور زمان هم ترستان از بین می روند و هم اعتماد به نفستان بالاتر می رود.

 

امروز یک کار متفاوت انجام می دهم

معمولا کاری که بقیه مردم انجام نمی دهند بهترین را ه برای متفاوت بودن است. شما می توانید کاری که بقیه انجام نمی دهند را انتخاب کنید و انجامش دهید با این کار شما به یک فرد متفاوت تبدیل می شوید. با این کار شما عزت نفس و اراده خود را به میزان قابل توجهی بالا می برید.

 

امروز یک قدم کوچک به سمت موفقیت و هدفم بر میدارم

برای هدفتان یک قدم کوچک بردارید. همیشه می گویند اولین قدم, سخت ترین قدم است و به مراتب قدم هایی که در پی آن می آیند آسان تر می باشند

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x