خانه » سگ ها از چه کارهایی متنفرند – بخش 2
حیوانات

سگ ها از چه کارهایی متنفرند – بخش 2

Sending
User Review
0 (0 votes)
4- ارتباط چشمی برقرار کردن با سگی غریبه

همه ما می دانیم که ارتباط چشمی یکی از قدرتمندترین و مهم ترین اتصالی است که می تواند بین دو موجود بر قرار گردد و انرژی های بسیاری را منتقل سازد اما برخی از این نگاه کردن ها برای سگی که فرد را نمی شناسد ممکن است ناراحت کننده و عجیب باشد  .

نه تنها برای سگ ها بلکه خود انسان ها نیز در این شرایط احساس بدی خواهند داشت و دائم در حال پیدا کردن راهی برای گریز از این ارتباط هستند اگر شما قصد دارید با سگ دوست شوید از داشتن این ارتباط طولانی خودداری فرمائید .

از روش های دیگری برای دوست شدن استفاده فرمائید هم چنین شما نباید از سگ هایتان توقع داشته باشید تا با غریبه ها و سگ های دیگر دوست شود .

 

5- پیاده روی بدون بوئیدن و اکتشاف کردن

سگ ها  روزانه به پیاده روی و گشتن در طبیعت احتیاج دارند تا همیشه بشاش و پرانرژی باقی بمانند اما صاحبانشان بدلیل خستگی و از سر باز کردن , این کار را سریع انجام می دهند و هیچ فرصتی برای سگ به وجود نمی آورند تا  بتواند محیط را کشف کند و اشیاء مختلف را ببوید  .

صاحبان همواره بر روی راه رفتن و پیمودن مسیر تمرکز دارند در حالی که سگ ها بازی گوش تر از این حرف ها هستند و علاقه مندند تا صاحباشان را نیز این مسئله را درک کنند پس وقت بیشتری را برای گشت و گذار به سگ هایتان اختصاص دهید و در بازگشت به خانه عجله نکنید .

 

6- مضطرب و کسل کننده بودن

سعی کنید در ارتباطتان با سگ هایتان پر انرژی و خلاق باشید در کنار اینکه با آنها بازی می کنید و آنان را سرگرم می کنید سگ ها حس قوی در دریافتن احساس طرف مقابلشان دارند  .

خیلی مشکل است که در مقابل این موجودات باهوش احساس خود را پنهان کرد اما اضطراب و استرس شما در محیط کار یا جاهای دیگر باعث می شود که این احساس به سگ ها منتقل شود و آنان نیز افسرده فرسوده و کسل و مضطرب شوند.

سگ ها مانند آینه می مانند همانطور که شما رفتار کنید آنان هم به همان گونه رفتار و احساس خود را بروز می دهند پس اضطراب و فشار کاریتان را از افکارتان خارج فرمائید و سعی کنید که همیشه صاحبی شاد در مقابل چشمان سگ هایتان باشید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x