خانه » چشم ها دریچه اسرار درون انسان
چشم ها دریچه اسرار درون انسان
چشم ها دریچه اسرار درون انسان
روانشناسی

چشم ها دریچه اسرار درون انسان

Sending
User Review
0 (0 votes)

چشم هایتان در موردتان چه می گویند ؟

چشم پنجره ای به درون روح می باشد و با ورود به دریچه هایی از روح می توان با حقایق زیادی رو به رو شد ، رنگ های چشم معانی متعددی دارند از جمله ؛ آستانه تحمل افراد را در مقابل دردها ، ظرفیت مصرف الکل در هر فرد و یا حتی می تواند مقدار قانع بودن وی نسبت به مسائل و مباحث مطرح شده را نشانگر باشد.

چشم ها یکی از پیچیده ترین اعضای بدن می باشد شاید از لحاظ ظاهری ساده به نظر آیند اما  حرف های ناگفته بسیاری دارند که هرکسی نمی تواند آنها را در یابد .

شناسایی برخی بیماری ها از طریق چشم

در کنار ویژگی های دیگری که بدن دارد چشم یکی از اعضایی است که به راحتی بیماری های بدن را از خود بروز می دهد چشم یکی از علائم گویای وجود ژنتیک می باشد.به گفته یکی از پرفسور های دانشگاه استنفورد: خیلی ها باور ندارند که ارتباط مستقیمی بین رنگ چشم و بیماری های خاص وجود دارد ، بله باورش نیز سخت است که ارتباطی بین رنگ چشم و بیماری دیابت، سرطان و حتی رفتارهای  افراد وجود داشته باشد. همچنین برجستگی چشم ، نشانه بیماری تیروئید است .

مثلا افرادی که چشم هایی با رنگ روشن تر دارند به راحتی در گفتگوهای جمعی قانع نمی شوند، همچنین افرادی که چشمان آبی رنگی دارند نسبت به افرادی که چشم های تیره دارند، سازش کمتری نشان می دهند. تحقیقات نشان میدهد، از طریق حالت چشم نیز می توان پی به شخصیت افراد برد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x