خانه » زبان بدن مردی که عاشقتان شده است را بشناسید
روانشناسی

زبان بدن مردی که عاشقتان شده است را بشناسید

Sending
User Review
0 (0 votes)

علائم عاشق شدن در مردان

ما امروز برایتان علائم عاشق شدن در مردان را آورده ایم. با دانستن زبان بدن آن ها حتی بدون کلامی می توانید بفهمید که آیا مرد مورد علاقه تان به شما جذب شده است یا نه. ما در اینجا به شما زبان بدن مردی را که از شما خوشش آمده و به عبارتی به سمت شما جذب شده است را یاد می دهیم تا به جای جستجو در کلمات به رفتار او توجه کنید. شما با دانستن مطالب زیر فرد مورد نظرتان را ارزیابی کنید. البته اینها تمام نشانه ها نیستند ولی تا حدی می توانند به شما کمک کنند.

 

چشم ها

وفتی مردی از شما خوشش آمده باشد نگاه عمیق و نافذی دارد و تا اعماق روح شما را می کاود گویی چشمانش می درخشد.

رفتار

مردها دوست دارند در مقابل زن مورد علاقه شان مانند جنتلمن رفتار کنند به عنوان مثال در را برایش باز می کنند. همچنین دوست دارد با وی صمیمی شود. مردی که آرام است ممکن است در خود فرو رود و کسی که اهل شوخی است با فرد مورد علاقه اش شروع به شوخی کردن می کند و یا جک تعریف می کند.

کلمات

اگر مردی از شما تعریف کرد یکی از نشانه هایی هست که می تواند نشان دهنده علاقه باشد.

دهان

وقتی که مردی به سمت شما جذب شده باشد لبخند او حقیقی و واقعی است. اگر به زور لبخند بزند به معنی این است که به زور می خواهد مودب به نظر برسد.

شانه ها

مردها زمانی که با زنی که بهش علاقه دارند صحبت می کنند شانه هایشان انعطاف پذیر می شود و طوری می نشینند که روی شما تمرکز داشته باشد.

بازوها

بازوهای باز نشان دهنده صمیمیت و نزدیک شدن است چه از لحاظ احساسی و چه فیزیکی.

دست ها

زمانی که او دستش را داخل موهایش می کند یا سعی می کند لباسش را مرتب کند یعنی سعی دارد که به بهترین شکل در مقابل شما ظاهر شود.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x