خانه » بازار خرمشهر
طبیعت و گردشگری

بازار خرمشهر

Sending
User Review
0 (0 votes)

بازار خرمشهر

بازار خرمشهر از بازار روز گرفته تا مسجد جامع خرمشهر محل استقرار بساط دستفروشان است. بیکاری بسیاری از این مردم را مجبور کرده است تا با اندک سرمایه ای در بازار خرمشهر به دستفروشی روی بیاورند تا اینچنین روزی خود را در جامعه به دست آورند. گرچه بسیاری از کسبه بازار در خرمشهر در مغازه ها و دکه ها کار می کنند، دستفروشان عامل سد معبر و مانعی برای تردد همگان هستند.

البته طبق صحبت های کسبه، بازار در سال های اخیر طعم رونق را نچشیده است. آن ها از نداشتن توان رقابت با کنز المال، بازار آبادان و دستفروشان با اجناس نامرغوب اظهار ناراحتی می کنند. با اینکه تردد در بازاز شهر خرمشهر زیاد است اما مردم تمایل زیادی به خرید از مغازه داران از خود نشان نمی دهند.

بسیاری از مردم نیز اظهار می کنند که تنها خرید تره بار و خوراکی ها و ملزومات جزئی را از آن بازار انجام می دهند. تفاوت قیمت ها و تنوع محصولات توان رقابتی بازار خرمشهر را نسبت به بازار های اطرافش کاهش داده است.

در این راستا لازم است کسب و کار های کوچک در بازار با هم تجمیع شده و کسب و کار های بزرگتری را تشکیل دهند که سود آوری بیشتری را برای صاحبان خود ایجاد کند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x