خانه » تاثیر لیموناد چای سبز بر چربی سوزی
تاثیر لیموناد چای سبز بر چربی سوزی
تاثیر لیموناد چای سبز بر چربی سوزی
بهداشت و سلامت

تاثیر لیموناد چای سبز بر چربی سوزی

Sending
User Review
0 (0 votes)

با لیموناد چای سبز سریعا لاغر شوید

داشتن تناسب اندام نه تنها در سلامت بدن تاثیر دارد بلکه به زیبایی اندام نیز کمک میکند، امروزه مردم در پی راهی بی خطر برای کاهش وزن هستند و برخی دیگر نیز از داروهای شیمیایی و جراحی برای لاغری استفاده میکنند ، اما ما می خواهیم راهکارهای ساده و بدون عوارض با مواد طبیعی به شما معرفی کنیم تا به راحتی به هدف خود نزدیک شوید.

چای سبز

چای سبز حاوی آنتی اکسیدان اپیگالوکتشین گالات (EGCG) است که به فرآیند چربی سوزی بدن و بالا بودن نرخ متابولیزم کمک می کند. نتایج یک بررسی انجام شده در سال 2007 که در نشریه تغذیه کالج آمریکایی انتشار یافته است، نشان می دهد EGCG، پتانسیل لازم برای افزایش اکسیداسیون چربی را دارد که وجود آن در چای سبز از عوامل موثر در کاهش وزن است.بر اساس نتایج یک بررسی در سال 2008 که در نشریه آمریکایی تغذیه بالینی انتشار یافته است، مصرف عصاره چای سبز می تواند اکسیداسیون چربی حین تمرین ورزشی را افزایش و میزان حساسیت به انسولین و میزان تحمل گلوکز در مردان جوان را بهبود بخشد.

لیمو ترش

ویتامین C به شما کمک می کند تا چربی بیشتری بسوزانید و لیمو ترش یکی از بهترین منابع ویتامین C می باشد. طبق نتایج تحقیقی در سال 2005 که در نشریه تغذیه کالج آمریکایی انتشار یافت، مصرف ویتامین C به مقدار کافی، به بدن کمک می کند تا حین تمرین های ورزشی 30% بیشتر چربی بسوزاند.بر اساس نتایج تحقیقی دیگر در سال 2008 که در نشریه تغذیه و بیوشیمی بالینی انتشار یافته است پلی فنل های موجود در لیمو ترش ها مانند آنتی اکسیدان هایی عمل می کنند که در تحریک کبد به سوزاندن چربی نقش دارند.به علاوه لیمو سرشار از فیبر پکتین است که تمایل شما به گرسنه بودن را کاهش داده و کمک می کند تا مدت زمان بیشتری احساس سیری داشته باشید.

نظر بدهید

نظر خود را در این قسمت با ما به اشتراک بگذارید