خانه » انتخاب بهترین مارک مواد کراتینه مو
بهترین مارک مواد کراتینه مو
بهترین مارک مواد کراتینه مو
پوست ، مو و زیبایی

انتخاب بهترین مارک مواد کراتینه مو

Sending
User Review
0 (0 votes)

بهترین مارک مواد کراتینه مو

برای انتخاب بهترین مارک مواد کراتینه مو لازم است ابتدا انواع محصولات کراتینه مو را بشناسید. موهای ما از کراتین ساخته شده اند و به طور روزانه در اثر قرار گرفتن در معرض عوامل محیطی، مواد شوینده، حرارت، نور خورشید و حتی پیری مقداری از این کراتین از ساختار مو خارج می شود. به همین دلیل روش کراتینه مو با ترمیم آسیب، صافی و درخشندگی را به موها بر می گرداند.

 

مزایای استفاده از کراتینه مو

کراتینه ی مو، موها را تقویت می کند و مانع از شکنندگی و ایجاد مو خوره می شود. مواد شیمیایی که از طریق مواد شوینده، آلودگی هوا و یا آب به موها نفوذ کرده است را بی اثر می کند. از وز شدن موها به ویژه در معرض رطوبت جلوگیری می کند.

انواع مواد کراتینه مو برای انواع جنس موها تولید شده اند در اینجا به بهترین موارد آن اشاره خواهیم کرد:

 

درمان کراتینه برزیلی

این درمان وز مو را رفع می کند و باعث نرمی می شود. مناسب برای موهای فرفری حساس به رطوبت است. مو ها را با ملایمت صاف می کند و اثر آن تا 3 ماه ماندگاری دارد. اکثر این محصولات حاوی فرمالدهید نیستند. مواد کراتینه مو با حرارت به داخل ساقه مو نفوذ می کنند.

 

درمان کراتین نرم یا soft

این نوع کراتینه برای کسانی مناسب است که تمایل دارند فر و مجعد بودن مو ها را حفظ کنند. از این نوع محصولات برای مو های با ضخامت متوسط استفاده می کنند و محصولاتی فاقد فرمالدهید هستند. این مواد نیز با حرارت اتو به داخل بافت ساقه ی مو نفوذ می کند.

 

کراتینه مو ژاپنی

کارکرد کراتینه ژاپنی مبنی بر شکست ساختار مو و ترمیم دوباره آن است. این نوع کراتینه مانند گلت مو ماندگاری دائمی دارد و تنها مویی که مجدد رشد می کند حالت فرفری ژنتیکی را خواهد داشت. این نوع محصولات نحوه ی استفاده ی خاصی دارند و سرعت عمل در استفاده از آن مهم است. حاوی فرمالدهید نیز هستند. به همین دلیل باید خدمات آن را در آرایشگاه دریافت کرد. برخی از محصولات نیز ممکن است به مو آسیب برسانند و تنها جنبه ی صاف کردن داشته باشند.

 

کراتینه ژاپنی-برزیلی

این نوع کراتینه ترکیبی از درمان برزیلی و ژاپنی است. می تواند موها را صاف و همزمان نرم کند و 5 ماه بیشتر از کراتینه برزیلی ماندگاری دارد. روش کراتینه مو در این نوع کراتینه به این صورت است که ابتدا از مواد کراتینه برزیلی استفاده می شود و حرارت داده می شود سپس مواد کراتینه ژاپنی را روی آن می زنند و با سشوار خشک می کنند و یک ساعت بعد آبکشی می کنند.

پس برای انتخاب بهترین مارک مواد کراتینه مو انواع مواد بالا را در نظر داشته باشید.

 

منبع

نظر بدهید

نظر خود را در این قسمت با ما به اشتراک بگذارید