خانه » حرکات ورزشی با صندلی
حرکات ورزشی با صندلی
حرکات ورزشی با صندلی
بهداشت و سلامت سرگرمی

حرکات ورزشی با صندلی

Sending
User Review
0 (0 votes)

ورزش با صندلی

با صندلی ورزش کنید . یکی از راههای تمرین در منزل بدون دستگاه ورزش با صندلی است یکی از راه های بهتر شدن جریان خون در تمام بدن، این حرکت می باشد. پشت صندلی را به طرف خود قرار داده، یک پا جلو و دیگری عقب، آرام به سمت پایین حرکت کرده و سعی کنید با پای جلویی زاویه 90 درجه را به وجود آورید. با تعویض هر پاهایتان بازدمی داشته باشید.

این حرکت برای شش ها و جریان خون سودمند می باشد .

 

            

 

 

       

همه با ورزش شنای روی زمین آشنا هستیم. این بار با کمی فاصله، لبه صندلی را گرفته و این حرکت را بر روی صندلی اجرا کنید. این حرکت تمرکز زیادی بر روی تقویت بالاتنه دارد.

و برای قوی کردن ماهیچه های کمر بسیار مفید است. سعی کنید بدن خود را در یک راستا قرار دهید. اشخاصی که دستان ضعیفی دارند، می توانند با این تمرین دستان خود را قوی کرده و بعد از یک هفته زاویه 90 درجه را با آرنج تشکیل دهند.

 

            

بر روی لبه جلویی صندلی نشسته و فضای بازی در جلویتان ایجاد کنید. به حالت مایل بر روی صندلی قرار بگیرید و سعی کنید به پشت صندلی تکیه ندهید.پاهای خود را به سمت شکم تان , جمع شده , نگه دارید و بعد از چند ثانیه دوباره آنها را باز کنید.روزی 10 الی 15 بار این حرکت را تکرار کنید. تمرین خوبی برای عضله های ران و شکم است.ما در این بخش 2 تمرین برای بالاتنه، 2 تمرین برای پایین تنه و 1 تمرین برای شکم برایتان قرار دادیم.مطمئن باشید زیاد زمان نمی برد و با تمرین مکرر و مداوم , بدنی قوی تر، سالم تر و ورزیده تر خواهید داشت.

تمرینات بدون دستگاه یکی از آسان ترین روشها برای افرادی است که فرصت ورزش در باشگاهها ندارید به راحتی با چند حرکت آموزشی می توانید با صندلی ورزش کنید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x