خانه » برای سفت شدن عضلات بدن چه کنیم
برای سفت شدن عضلات بدن چه کنیم
برای سفت شدن عضلات بدن چه کنیم
بهداشت و سلامت سرگرمی

برای سفت شدن عضلات بدن چه کنیم

Sending
User Review
0 (0 votes)

تمرینات ورزشی برای تقویت عضلات بدن بدون دستگاه

در ادامه تمریناتی برای سفت شدن عضلات بدن آورده شده است

دراز و نشست

همه با این ورزش آشناییت کافی را دارند . شما کافی است که برروی زمین دراز بکشید و زانوان خود را خم کنید و سعی کنید که خود را از زمین جدا کرده و به بالا کشیده .

لازم نیست برای این ورزش کاملا از زمین جدا شوید و خودتان را به زانوانتان برسانید حتی با آوردن شانه هایتان به سمت جلو نیز فشار لازمه را به شکمتان وارد میکنید .

توجه داشته باشید که سر و شانه ها باید با هم به سمت بالا حرکت کنند در هنگام برگشت به سمت زمین خود را ول نکنید و سرعت بازگشت خود را کنترل کنید این ورزش برای عضلات شکم مناسب میباشد.

حرکات ورزشی برای ران وساق پا

اگر به دنبال سفت شدن عضلات ران تان هستید این ورزش به شما توصیه می شود .

طرز حرکت : دو وزنه کمتر از پنج کیلو گرم در دست بگیرید پای خود را بر روی لبه ای قرار دهید و آرام پای دیگرتان را خم کرده و به سمت پایین بیاورید زانوی خم شده باید زاویه 90 درجه را درست کند , فراموش نکنید که نگاهتان به سمت جلو باشد و تا حد امکان کمرتان صاف بماند .

تقویت شانه ها و زانوها

این حرکت برای سوزاندن کالری بدن بسیار مفید و عضلات شانه را بشدت سفت میکند و تا حد قابل ملاحظه ای نیز برای عضلات ران مفید میباشد .

طرز حرکت : از پشت سکو یا لبه ای را بگیرید و آرام به سمت پایین حرکت کنید پایتان نباید جابه جا شود , زانوانتان را به اندازه 90درجه خم کنید و سعی کنید که نگاهتان به رو به رو باشد مراقب باشید بدنتان خموده نشود .

امیدواریم این مقاله راهکارهایی برای سفت شدن عضلات بدن به شما ارایه کرده باشد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x