خانه » معرفی بازی های هیجان انگیز
بازی های هیجان انگیز
بازی های هیجان انگیز
سرگرمی

معرفی بازی های هیجان انگیز

بازی های هیجان انگیز

تعدادی از جالب ترین  بازی های هیجان انگیز سال 2019 را که  تا پایان سال از راه می رسند به شما معرفی می کنیم.  تاکنون از بازی های جنجالی سال 2019مانند رزیدنت اویل2 (Resident Evil 2)) و سکیرو ((Sekiro) لذت برده اید؛ حال منتظر بازی های جدیدتر باشید:

 

بازی هیولا شکارچی جهان (Monster Hunter World )

این بازی به یک اثر جهانی تبدیل شد. اکنون با فروش 14 میلیون نسخه،  پرفروش ترین بازی در تاریخ شرکت کپ کام است. داستان این بازی ساده است: بازیکن  برای شکارهیولاهایی که به طور فزاینده ای قدرتمند می شوند، تجهیزات خود را ارتقا می دهد.

 

چرخ دنده5 ( Gears 5)

این بازی به سایر نسخه های چرخ دهنده های جنگ((Gears of War که یکی از بزرگترین و مهمترین بازی های مایکروسافت است شباهت دارد. این سری جدید می خواهد چیزی بیش از تجربه تیراندازی ارائه دهد. در سال 2019 بازی  Gears5 می تواند واقعاً پرطرفدار شود. این بازی به مجموعه Gears Tactics و Gears Pop ملحق می شود و به عنوان توسعه دهنده این مجموعه، آن را تجربی ترمی کند.

 

بازی افسانه زلدا: بیداری لینک

The Legend of Zelda: Link’s Awakening

شرکت نینتندو در ادامه سری بازی های افسانه زلدا، در این بازی مسیری متفاوت را انتخاب کرده است. Awakening Link عنوانی خلاقانه و تحسین برانگیز برای این بازی است.  قهرمان داستان، لینک که در حین سفر دچار طوفان شده است به جزیره ای به نام کوهولینت می رسد.

 

جهان های بیرونی (The Outer Worlds)

بعد از عدم موفقیت فال اوت ((Fallout 76، طرفداران این مجموعه بازی چشم به انتشار بازی “جهان های بیرونی” از شرکت آبسیدین اینترتینمنت دوخته اند تا شکست قبلی را جبران کند. در این بازی که  در سبک نقش آفرینی اول شخص است، شرکت های عظیم، جهان های بیگانه را استعمار کرده و تغییر داده اند و دولت بالفعل در آن جهان ها هستند. به نظر می رسد بسیار زیاد مانند فال اوت است.

 

شنمو3 (Shenmue 3)

برای کسی که بازی اصلی Shenmue را تجربه کرده باشد ، انتشار نسخه جدید این بازی مانند یک رؤیا است؛ قهرمان  رزمی کار جوان، ریو هازوکی به جستجو برای یافتن قاتل پدرش ادامه می دهد. بازیShenmue 3 ترفندهای تازه ای دارد.

 

جمجمه و استخوانها (Skull and Bones)

بعد از اینکه بازی اساسین کرید 4 پرچم سیاه ثابت کرد که یک بازار مدرن و پرطرفدار برای دزدان دریایی در بازی ها وجود دارد، جای تعجب نیست که کمپانی یوبی سافت نهایتا جنبه کشتی را در بازی جدید خود توسعه دهد. این برنامه با مبارزات تک نفره و نبردهای کشتی به کشتی چند نفره، به بازیکنان اجازه می دهد تا در اقیانوس هند برای سلطه رقابت کنند.

 

بازی مرگ و میر(Death Stranding)

بازی مرگ و میر آخرین و بهترین بازی کارگردان هیدئو کوجیما است. یک بازی اکشن در ژانر جهان باز است که هرگز شبیه بازی های جهان باز که تاکنون بازی کردید نیست.

بازی های هیجان انگیز برای بزرگسالان همانند اسباب بازی برای کودکان دلچسب است.

 

منبع