خانه » دغدغه برنامه ریزی عروسی
عروسی

دغدغه برنامه ریزی عروسی

برنامه ریزی عروسی
برنامه ریزی عروسی

برنامه ریزی عروسی

تلاش زیادی برای برنامه ریزی عروسی انجام می شود. از لیست مهمان ها گرفته تا انتخاب محل برگزاری جشن عروسی، انتخاب لباس عروس، ماشین عروس و انتخاب منوی مناسب، که هر کدام زمان و انرژی زیادی لازم دارند. جزئیات در برنامه ریزی برای عروسی مهم هستند و برای اینکه فراموش نشوند باید فهرستی از کار های روزانه جلوی چشم شما باشد تا همه چیز خوب پیش برود.

برای تمام لحظات روز عروسی از زمان بیداری تا انتها باید برنامه ریزی دقیق صورت گرفته باشد. زمان دقیق ورود و خروج به آرایشگاه و زمان دقیق عکاسی و … باید مشخص باشند. بدون برنامه زمانی دقیق از اتفاقات خاطره انگیز این روز زیبا محروم خواهید شد.

دقت کنید برنامه زمانی را آنقدر فشرده تنظیم نکنید که هر مرحله دچار تآخیر و ایجاد استرس در شما شود. برای همین بین برنامه فواصل زمانی کوتاه در نظر بگیرید که تأخیر ها را جبران کند.

 

برنامه ریزی عکاسی

چند هفته قبل از عروسی می توانید تصویر تمام اعضای درجه یک خانواده که تمایل دارید عکس های زیبایی در کنار آن ها داشته باشید را به عکاس خود ارائه کنید تا دقت کند در مراسم کسی از عکس انداختن جا نماند.

برای عکس های دو نفره و ژشت های خاصی که در آن روز تمایل دارید عکس گرفته شود از قبل با عکاس هماهنگ کرده و تمرین کنید تا بتوانید با سرعت بیشتر و خستگی کمتر مرحله ی عکاسی در روز عروسی را بگذرانید.

 

اختصاص زمان کافی برای آرایشگاه

برای هرچه که زمان محدود در نظر می گیرید، باید برای آرایشگاه زمان کافی و حتی زمان اضافی در نظر بگیرید تا آرایشگر با حوصله و سر فرصت خدمات خود را ارائه کند.

 

زمانی برای گپ

زمانی را برای هم نشینی با مهمان ها در نظر بگیرید. یکی از دلایل اصلی برگزاری جشن عروسی آشنایی خانواده ها و افراد با همدیگر است. پس این هدف مهم را نادیده نگیرید و زمانی برای گپ با مهمانان و خوشامد گویی در نظر بگیرید.

 

هماهنگی با نور خورشید

برای عکاسی زیباتر استفاده مناسب از نور خورشید اهمیت زیادی دارد. می توانید تصاویر زیبای غروب را نیز برای زیبا تر شدن عکس های خود شکار کنید.

 

به یاد بچه ها باشید

فراموش نکنید که در عروسی شما باید به بچه ها هم خوش بگذرد و اگر می توانید منوی غذای مناسب بچه ها و یا برنامه ای مفرح برای آن ها ترتیب بدهید تا بزرگترهایشان نیز از جشن شما بیشتر لذت ببرند.

 

زمانی برای غذا خوردن

روز عروسی فراموش نکنید که شما نمی توانید یک روز کامل گرسنه بماند و حتما هر چند کم، غذا میل کنید تا بتوانید تا انتهای مراسم سرحال و پر انرژی باشید.

نکات بالا در برنامه ریزی عروسی به شما کمک می کند.

 

منبع
نظر بدهید
نظر خود را در این قسمت با ما به اشتراک بگذارید