خانه » تستر نان Toastroid برای بازی
تکنولوژی

تستر نان Toastroid برای بازی

Sending
User Review
0 (0 votes)

تستر نان Toastroid  برای بازی

تستر فقط برای تست کردن نان کارایی ندارد , می‌تواند یک وسیله بازی نیز برای سرگرم کردن کودکان و افراد مختلف در سنین گوناگون کاربرد داشته باشد, ما تسترهای گوناگونی را از قبیل دیده ایم که می توانند عکس های گوناگونی را بر نان‌ها چاپ کنند با این حال بعد از مدتی جذابیت اولیه چاپ کردن عکس ها از بین می‌رود و این نوع تسترها برای افراد , عادی می‌شود .

Toastroid طراحی شده تا به این مشکل پاسخگو باشد و به عادی شدن و کسل کننده شدن را مسیری جدید دهد ابتدا باید اپلیکیشن مربوط به دستگاه  را در گوشی نصب کرد .

Toastroid مانند یک غول چراغ جادو در داخل تستر گیر کرده و هر زمانی که افراد آرزویی داشته باشند پاسخگوی آنها خواهد بود و آرزوهای آنها را برآورده خواهد کرد . افراد سوال های گوناگونی می‌توانند از او بپرسند, سوال هایی نظیر؛ امروز آب و هوا چگونه خواهد بود یا پیغام گذاشتن برای کسی که منزل نیست و یا برنامه تلویزیونی در چه ساعتی پخش خواهد شد و خیلی سوال های دیگر.

این تستر می‌توانند به تمام این سوال ها به نوبه خود جواب دهد . چگونه ؟ پاسخ های خود را بر روی نان‌های تست چاپ می‌کند و بعد از دقایقی تحویل پرسشگر ها می دهد تا آنها با دیدن نان هم به جواب شان برسند و هم آن را میل کنند .

از طریق اپلیکیشن خود میتوان مقدار حرارتی که به نان ها می دهد را تنظیم کرد و آن را از درجه ی طلایی شدن به برشته شدن و قهوه ای شدن تغییر داد .

نظر بدهید

نظر خود را در این قسمت با ما به اشتراک بگذارید