خانه » با بهترین دمنوش های لاغری آشنا شوید
با بهترین دمنوش های لاغری آشنا شوید
با بهترین دمنوش های لاغری آشنا شوید
بهداشت و سلامت

با بهترین دمنوش های لاغری آشنا شوید

Sending
User Review
0 (0 votes)

مزیت دمنوش لاغری چیست

انواع دمنوش و چای در سراسر دنیا نوشیدنی محبوبی هستند. دمنوش لاغری شکم عنوانی است که برای دمنوش های لاغری استفاده میکنند. این نوشیدنی ها حاوی مواد آروماتیک هستند و فواید زیادی برای سلامت بدن انسان دارند.دمنوش گیاهی لاغری مانند انواع چای کافئین ندارد و از دم کرده گیاهان مختلف، ادویه جات و حتی میوه ها در آب داغ تهیه می شود. مواد انتی اکسیدان موجود در این دمنوش ها به میزان زیادی به سوخت و ساز بهتر چربی ها کمک می کند و مواد موثر دیگر آن به کنترل اشتها و دفع سموم و چربی ها از بدن کمک می کند.تحقیقات نشان داده اند که انواع دمنوش گیاهی لاغری می توانند بر کاهش چربی های شکم تاثیر داشته باشند. در اینجا چند مورد چای و دمنوش لاغری شکم را به شما معرفی خواهیم کرد:

چای سبز سلطان لاغری

تقریباً هر جا صحبت از لاغری با دمنوش باشد نام دمنوش چای سبز نیز برده می شود. چای سبز علاوه بر خواص لاغر کننده برای سلامتی عمومی بدن نیز بسیار مفید است. تحقیقی که در سال 2008 روی افراد چاق به مدت 12 هفته انجام شد نشان داد که نوشیدن چای سبز به طور روزانه سبب کاهش میانگین 3.3 کیلوگرم از وزن کسانی بود که چای سبز می نوشیدند.عصاره ی چای سبز به علت وجود موادی نظیر کاتچین سوخت و ساز چربی ها را سرعت می بخشد.

چای سیاه و چای اولانگ

چای سیاه نیز به رغم تبلیغاتی که علیه آن می شود دمنوش لاغری شکم به حساب می آید. زمانی که برگ های چای در مجاورت هوا قرار می گیرند، اکسید می شوند و رنگ آن ها تیره می شود، پس از چای سبز ابتدا چای اولانگ و در صورت اکسید شدن بیشتر چای سیاه به دست می آید. تحقیقاتی انجام دادند بین افرادی که این چای را مصرف میکنند و افرادی که مصرف نمیکنند، به این نتیجه رسیده اند  که چای سیاه و چای اولانگ بر کاهش وزن و لاغری شکم تا حدی تاثیر دارد.

چای سفید و لاغری

چای سفید نسبت به دیگر انواع چای کمتر مورد فرآوری قرار می گیرد و هم چنین زود تر از دیگر چای ها از بوته چیده می شود. طعم این دمنوش لاغری شکم بادیگر انواع چای متفاوت است. خواص این دمنوش از سلامت و بهداشت دهان گرفته تا از بین بردن سلول های سرطانی مورد تحقیق و بررسی واقع شده است. این دمنوش می تواند مانع از تشکیل سلول های چربی جدید و سبب سوخت و ساز بدن شود.

در بین انواع دمنوش لاغری شکم ، دمنوش زنجبیل و چای ترش محبوبیت دارند.

نظر بدهید

نظر خود را در این قسمت با ما به اشتراک بگذارید