خانه » چرا صبح هایی که از خواب بیدار میشویم صورتی پف کرده داریم؟ 
چرا صبح هایی که از خواب بیدار میشویم صورتی پف کرده داریم؟ 
چرا صبح هایی که از خواب بیدار میشویم صورتی پف کرده داریم؟ 
بهداشت و سلامت

چرا صبح هایی که از خواب بیدار میشویم صورتی پف کرده داریم؟ 

Sending
User Review
0 (0 votes)

بررسی عوامل ایجاد پف صورت هنگام صبح

اگر چهره ی پف کرده شما به دلیل عوارض داروهایی نباشد، علت آن را باید سبک زندگیتان بدانید ، هیچ چیز بدتر از آن نیست که صبح از خواب بلند شوید و خودتان را در آینه شبیه ماهی های بادی دریا ببینید خصوصا اگر قرار کاری ای با کسی داشته باشید .

رابطه مصرف دارو و پف صورت

ابتدا باید از لحاظ پزشکی آن را بسنجید و ببنید که چه داروهایی را مصرف می کنید. عوارض پزشکی که باعث پف کردن چهره می شود ، شامل افزایش فشارخون ، اختلالات کلیوی ، آلرژی ، اختلالات روحی و روانی ، داشتن مشکل در دندان ها یا حتی داشتن چشم هایی متورم در اثر بیماری های دیگر .

اگر هیچ یک از موارد گفته شده جز مشکل فعلی شما نمی باشد باید حتما با دکترتان در این باره مشورت کنید و اگر در کل اختلالات و مشکلات پزشکی ندارید و فقط این علائم گاه گاهی بر روی صورتتان پدیدار می شود به دلیل اشتباه بودن سبک زندگی تان می باشد و حتی باید در مصرف مواد غذایتان نیز دقت بیشتری داشته باشید .

چند نکته در مورد پف صورت در صبح

خیلی چیزها باعث متورم شدن و پف کردن صورت می شوند ؛ یکی از آنها مصرف بیش از اندازه الکل می باشد با نوشیدن الکل شک نکنید که صورتتان در صبح روز بعد پف خواهد کرد .

دیگر عواملی که می تواند دلیل این مسئله باشد ، اشتباه خوابیدن شما است، نوع قرار گرفتن شما در رختخواب حائز اهمیت است بعضی اوقات قرار دادن صورت بر روی بالشت باعث پف می شود و عوامل موثرتر از آن آلرژی ها و حساسیت های فصلی یا تماشای فیلم های رومانتیک و غم انگیزی که باعث به گریه انداختن بینندگان می شود و به همان اندازه هم خوردن غذاهای نمکی تورم پوست صورت را بدتر میکند .

نظر بدهید

نظر خود را در این قسمت با ما به اشتراک بگذارید