خانه » شخصیت شناسی از روی عطر برای خانم ها چیست
شخصیت شناسی از روی عطر
شخصیت شناسی از روی عطر
چی بپوشم ؟

شخصیت شناسی از روی عطر برای خانم ها چیست

شخصیت شناسی از روی عطر برای خانم ها

آیا تا به حال به مسئله شخصیت شناسی از روی عطر محبوبتان توجه داشته اید؟

 

عطر با اسانس چوب Woody

این اسانس مناسب دوستداران طبیعت است. این عطر ها معمولا گرم و خاکی اند.  این عطر ها یادآور بوی خوش درخت سدر ، پچولی و چوب صندل هستند. برخی اوقات این مدل عطر ها حاوی مرکبات نیز هستند که یک رایجه معطر به آن ها می افزاید. تعدادی از عطرهای معروف این دسته بندی عبارتند از ایندیگو Indigo by Nest  ، اوود نیمه شب Midnight Oud by Juliette Has A Gun  و چوب های سفید White Woods by Clean.

 

عطر های گلدار Floral

اسانس های فلورال یا گلدار مناسب افرادی است که بسیار عاطفی، رومانتیکند و یا رایحه های سنتی را دوست دارند. پرفیوم های گل دار از پر فروش ترین عطر ها هستند. معمولا خانم هایی که به نوع لباس و آرایش خود اهمیت زیادی میدهند این نوع عطر ها را بیشتر میپسندند و یا خانم هایی که از دیدن فیلم های کلاسیک و نوع پوشش بازیگر ها در این سریال ها لذت میبرند. از جمله پرفیوم ها معروف میتوان به عطر سینما Cinema by YSL، امضای ورساچه Versace Signature by Versace و گل های کریستالی Crystal Flowers by Montale  اشاره کرد.

 

عطر های اورینتال یا مشرقی Oriental

این نوع رایحه محبوب زنانیست که عجیب و غریبند و از جسارت و مطرح شدن لذت می برند. این نوع زنان به شخصیت منحصر به فرد و احساسات گرمی که دارند معروفند. عطر های شرقی اغلب حاوی مواد اولیه ای نظیر وانیل ، گل های اگزوتیک و عجیب، ادویه هایی مانند دارچین و سیر هستند. افیون سیاه Black Opium by YSL ،و Ambre 114 by HISTOIRES DE PARFUMS از معروف ترین پرفیوم های این گروه هستند.

 

عطر های میوه ای Fruity

پرفیوم های میوه ای برای زنانی است که از عطر میوه های تازه لذت میبرند. آن ها هم چنین عطر مرکبات و ادویه ها را نیز دوست دارند. این مدل خانم ها غالبا جوان و پر انرژی هستند. این عطر ها معمولا حاوی هلو، طالبی، تمشک و سیب هستند. از مشهورترین پرفیوم های این گروه می توان به عطر چهره Figue by COMPTOR SUD PACIFIQUE  یا Amore Vince Camuto by Vince Camuto اشاره کرد.

 

پرفیوم های سبز Green

این عطر ها مورد پسند خانم هایی است که اسانس های به شدت قوی را دوست دارند. آن ها معمولا از بوییدن گیاهان تازه بریده شده لذت میبرند و شخصیت آرامی دارند. این خانم ها از بیرون رفتن لذت می برند. از Versense by Versace  و Eau Perfume Au The Vert by Bylgariمعروف ترین های این گروه هستند.

بدین ترتیب شخصیت شناسی از روی عطر نیز مقوله ای جالب و حائز اهمیت به نظر میرسد.

 

منبع