خانه » علاوه بر بهبود حافظه کندر درمان سرطان است
کندر درمان سرطان
کندر درمان سرطان
بهداشت و سلامت

علاوه بر بهبود حافظه کندر درمان سرطان است

Sending
User Review
0 (0 votes)

کندر درمان سرطان

شاید شما نام کندر را بیشتر در زمینه افزایش حافظه شنیده باشید و اینکه کندر درمان سرطان باشد کمی برایتان عجیب به نظر برسد. اما واقعیت این است که کندر و روغن آن خواص بسیار ویژه ای دارند.

 

فواید کندر

از 5 هزار سال گذشته تا کنون از کندر استفاده های زیادی در طب سنتی می شده است. در زیر به برخی از فواید مهم کندر اشاره شده است:

کاهش التهاب

دارای خاصیت بالقوه در مبارزه با سرطان

افزایش آگاهی ذهنی

تقویت سیستم ایمنی

مقابله با عفونت

بهبود اضطراب

 

درمان بیماری های پوستی و بهبود آکنه و جای زخم

تحقیقات انجام شده در یکی از دانشگاه های انگلستان نشان می دهد که کندر در درمان سرطان تخمدان موثر واقع شده است. در پودر کندر مادهی محلول در آبی وجود دارد که قابلیت از بین بردن سلول های سرطانی را داراست.

 

خواض ضد سرطانی کندر

به دلیل داشتن خواص ضد التهابی از کندر در طب سنتی جهان برای درمان آسم، التهاب روده و معده و التهابات پوستی استفاده می شده است.

تحقیقات جدید نشان می دهند که کندر به صورت هدفمند می تواند بیماری را درمان کند. مواد موثره موجود در کندر برای درمان سرطان های معده، پروستات، لوزالمعده، روده، سینه و مغز مورد بررسی قرار گرفته است. تاثیرات درمانی کندر مربوط به اثرگذاری آن بر ژن های درمانی است. این ماده در پیشگیری و درمان سرطان موثر واقع می شود.

 

درمان طبیعی سرطان با روغن کندر

روغن کندر در روند بهبودی بیماران مبتلا به سرطان سرعت بخشی می کند. زمانی در دوره ی درمانی برای بیماران سرطانی وجود دارد که درمان خود از بیماری بدتر می شود. در این زمان کیفیت زندگی بیمار به شدت کاهش پیدا می کند.

برای مثال در سرطان مغزی در سر بیمار تورمی ایجاد می شود که باید با استفاده از دارو های استروئیدی مانند دگزامتازون و کورتیکواستروئید التهاب را کاهش دهند. عوارض داروهای استروئیدی گاهی می تواند مرگبار و کشنده باشد.

متاسفانه در درمان سرطان، مقدار مواد سمی در بدن به شدت بالا می رود. این مواد سمی می تواند سردرد های شدید، میگرن و حتی اختلال در دید ایجاد کند.

اما در این بین کندر می تواند یک درمان طبیعی برای سرطان باشد. انجام تحقیق روی 44 مورد سرطان مغزی نشان دهنده ی اثر مثبت کندر بر کاهش التهابات مغزی بوده است. 60 در صد از بیماران بهبود 75 درصدی با کاهش التهابات مغزی را با مصرف روزانه 4200 میلی گرم کندر نشان دادند.

این نتایج باید به مرور زمان و هر چه سریعتر جامعه ی علمی پزشکی را وادار کند تا از این ماده به جای استروئید برای کاهش التهابات در درمان سرطان استفاده کنند.

امیدواریم که روزی کندر درمان سرطان به صورت طبیعی شود و بیماران از عوارض داروهای شیمیایی نجات پیدا کنند.

 

منبع

نظر بدهید

نظر خود را در این قسمت با ما به اشتراک بگذارید