خانه » خرید لباس عروس
عروسی

خرید لباس عروس

5 تا نکته ای که موقع خرید لباس عروس باید بدونی

موقعیت‌های کمی در زندگی هست که ما بایدبدونیم چه لباسی بپوشیم. یک لباس کامل و فریبنده که زبان همه بند بیاد. وقتی یک عروسی دارید یا دارید به جشنی می‌رید، همیشه استرس انتخاب لباس عروس مناسب وجود داره.

طبعا، بدترین چیزی که می‌تونه برای شما اتفاق بیفته اینه که وارد مراسم بشید و ببینید کس دیگه‌ای لباسی شبیه لباس شما پوشیده یا عکسا رو ببینید و احساس کنید لباستون اونطوری که می‌خواستید روی تنتون ننشسته.

اما نگران نباشید هیچ کدام از این موقعیت‌های ناراحت کننده برای شما پیش نمیاد اگر به راهکارهای زیر عمل کنید.

بنابراین این چند تا راهکار مهم را برای زمانی که می‌خواهید لباستان را برای اون موقعیت خاص انتخاب کنید، به خاطر بسپارید.

1- اول از همه، به این که چه نوع لباسی می‌خوای بپوشی فکر کن: بر همین اساس، گشت کوچکی در اینترنت بزن و بهترین گزینه را برای لباس بسته به آب و هوا، اینکه جشن در شب برگزار می‌شه یا روز، در چه فصلی خواهد بود و کجا ، انتخاب کن. با این کار، می‌تونی بین طیف کوچکتری از لباس‌ها دست به انتخاب بزنی بدون اینکه روانی بشی.
2- به حداکثر بودجه‌ای که می‌خوای برای لباس و جشن بپردازی فکر کن: نه خیلی کم هزینه کن نه خیلی زیاد. این یه موقعیت خاصه و تو می‌خوای زیبا به نظر برسی از طرفی هم تو نمی‌خوای این لباس را بارها بپوشی. پس حواستو جمع کن و دنبال لباسی باش که نیازهاتو برآورده کنه بدون اینکه ورشکستت کنه. گزینه‌های اقتصادی زیادی وجود داره.
3- مطابق با سبک و سلیقه‌ی خودت انتخاب کن: این جمله واقعا ممهمه. چیزی نپوش که به سبک تو نخوره. لباسی رو انتخاب کن که به سن و سبک تو بخوره، اگر رنگ‌های روشن دوست داری پس سعی نکن لباس‌های تیره رو انتخاب کنی فقط برای اینکه مردم میگن شیکه. یا اگر آدم یکم جدی هستی، شاید یه چیز سنگین‌تر و موجه‌تر بهت بیاد.
4- چیزی رو انتخاب کن که بهت بخوره: بیا منطقی باشیم. هر چیزی به ما نمیاد. این به میزان زیادی بستگی به نوع یا ساختار بدن ما داره پس موقع انتخاب لباس عروس در این مورد خیلی محتاط باش. چیزی را انتخاب کن که شکل بدنی تو را نشان دهد، چه لاغر باشی یا چاق همیشه لباس‌های خیلی زیبایی هستن که به تو خیلی میان. فقط درست انتخاب کن. فروشگاه‌ها و سایت‌های زیادی هستن که سایزهای بزرگ پیشنهاد می‌کنن. به آینده فکر نکن، مثلا اینکه اگر وزن اضافه کنی یا کم کنی تو این لباس بهتر به نظر میای، فقط به الان فکر کن و اینکه کدام لباس الان بهت بیشتر میاد.
5- چیزی که خیلی مد روزه نخر : اگر این کارو کردی، نکته اول: احتمال زیادی وجود داره که کسی با لباسی مشابه این از راه برسه و نکته دو: در سال‌ها و حتی ماه‌های بعد لباست از مد میفته. پس فقط چیزی رو انتخاب کن که یه ذره کلاسیک‌تر باشه . این رو در ذهنت داشته باش که بعضی مدهای قدیمی الان برگشته و ممکنه در آینده بهت بیشتر و بهتر بیاد.
یادت باشه که هیچ بدن کامل یا سایز ثابتی وجود نداره تو فقط نیاز داری که احساس راحتی و خوشحالی کنی از چیزی که پوشیدی. انتخاب یک لباس نباید خسته کننده یا استرس‌آور باشه . مهم نیست عروس هستی یا مهمان همیشه یه لباس مناسب برای اینجور مراسم وجود داره. تا اونجایی که ممکنه تجربه‌ی خریدت رو آسان و لذتبخش کن.

 

 

نظر بدهید
نظر خود را در این قسمت با ما به اشتراک بگذارید