خانه » نکاتی که هنگام خرید لباس عروس باید به آن ها توجه کنید
عروسی

نکاتی که هنگام خرید لباس عروس باید به آن ها توجه کنید

خرید لباس عروسی
خرید لباس عروسی

نکات خرید لباس عروس: هر گز از بودجه خود غافل نشوید

اگر بدون در نظر گرفتن بودجه دنبال خرید لباس عروس باشید ممکن است اسیر یک لباس پر زرق و برق زیبا و مجلل و بسیار گران شوید و شما را از هر خریدی که می کنید دلزده کند. پس سعی کنید از همان ابتدا از بین لباس هایی که با بودجه ی شما تناسب دارند گزینه هایتان را انتخاب کنید. لباس های فراتر از بودجه ی خود را برای سرگرمی پرو نکنید زیرا بر روحیه ی شما تأثیر منفی می گذارد.

 

نکات خرید لباس عروس: اسیر تخفیف ها نشوید

ممکن است لباسی به دلیل جنس نامناسب تخفیف خورده باشد. به همین دلیل سعی کنید در خرید خود تخفیف ها را ملاک قرار ندهید و لباسی را که واقعا به آن علاقه دارید انتخاب کنید.

 

نکات خرید لباس عروس: دقت کنید لباس ها روی رگال متفاوت به نظر می رسند

ممکن است فروشنده یا طراح لباسی را به شما پیشنهاد بدهد که روی رگال شکل نا خوشایندی دارند. از این پیشنهادات سریعاً صرف نظر نکنید. ممکن این این لباس همان لباس مورد علاقه شما باشد. پس حتما آن را پرو کنید.

 

نکات خرید لباس عروس: لباس خود را از تمام زوایا دوست داشته باشید

به لطف دوربین عکاسی و فیلم برداری در روز عروسی لباس شما از تمام زوایا مورد تصویر برداری واقع می شود. از آینه ی بزرگ مزون لباس های عروس استفاده کنید و دقت کنید که لباستان را از تمام زوایا بپسندید. می توانید از همراهان خود بخواهید از فاصله ای دورتر از شما عکس بگیرند تا بتوانید بفهمید لباس شما در دوربین چگونه دیده می شود.

 

نکات خرید لباس عروس: راحتی لباس را در نظر داشته باشید

دقت کنید که شما یک روز کامل را باید در این لباس سپری کنید. باید با آن بنشینید، برخیزید، راه بروید، برقصید. هنگام پرو لباس تمام این حرکات را امتحان کنید تا ببینید آیا در لباس راحت هستید یا خیر. هیچ عروسی دوست ندارد لباسی را که حرکات او را محدود می کند بپوشد.

 

نکات خرید لباس عروس: تصمیم خود را بررسی کنید

خرید لباس عروسی با فشار عجیب و غزیبی همراه است. معمولاً زمان خرید محدود است و همراهان هر کدام نظرات متفاوت و گیج کننده ای می توانند داشته باشند. با در نظر گرفتن تمام استرس ها سعی کنید مدت کوتاهی از لباس منتخب خود فاصله بگیرید و مطمئن شوید همان نظر اول را دارید بعد آن را خریداری کنید.

بسیاری از عروس های خوش شانس هم در یک نگاه لباس رویاهای خود را پیدا می کنند.

نکته ی آخر برای خرید لباس عروس  اینکه لباسی را بخرید که خودتان دوستش دارید. فروشندگان و حتی همراهان شما هر کدام سلیقه ی متفاوتی دارند و تلاش برای راضی کردن همه امری غیر ممکن است. پس اول از همه رضایت خودتان را در نظر بگیرید و لباسی را بخرید که در آن احساس شادی می کنید.

نظر بدهید
نظر خود را در این قسمت با ما به اشتراک بگذارید