خانه » آیا بوتاکس موضعی بدون تزریق امکان پذیر است ؟
بوتاکس موضعی
بوتاکس موضعی
پوست ، مو و زیبایی

آیا بوتاکس موضعی بدون تزریق امکان پذیر است ؟

Sending
User Review
0 (0 votes)

آشنایی با بوتاکس موضعی

بوتاکس موضعی فرمول جدیدی از سم بوتولینوم است که شما را از تزریق بوتاکس معاف می کند. آزمایش هایی که در مرحله ی ابتدایی ورود این محصول به بازار انجام شده است تا 89 درصد بهبودی و درخواست تکرار استفاده از بوتاکس موضعی را در پی داشته است. از آنجا که تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک صورت نیاز به ریسک پذیری دارد، خبر ورود چنین محصولی به باز برای مصرف کنندگان بوتاکس بسیار خوشحال کننده است.

تاثیر بوتاکس موضعی

بسیاری از شرکت ها در تولید بوتاکس موضعی نا موفق بوده اند زیرا مولکول های سم بوتولینوم درشت تر از آن هستند که بتوانند از راه پوست جذب شوند و نیاز به تزریق بوتاکس را حذف کنند. اما، یک شرکت کالیفرنیایی ادعا کرده است که چنین محصولی را تولید نموده است.  این نوع از بوتاکس موضعی با نام تجاری RT001 در حال تایید گرفتن از سازمان غذا و داروی آمریکا است. در این محصول بوتاکس موضعی، مولکول های سم بوتولینوم روی پپتید ها سوار شده اند و قابلیت نفوذ به پوست را پیدا کرده اند. در این صورت عوارض تزریق بوتاکس نیز ایجاد نخواهند شد.

بوتاکس موضعی تا کنون بر چه چروک ها موثر بوده است؟

تا کنون از بوتاکس موضعی بر روی چروک های سطحی مثل دور چشم استفاده کرده اند و پاسخ خوبی نیز گرفته اند. اما جوابگویی این محصول بر چروک های عمیق همچنان جای بحث دارد.

آیا استفاده از بوتاکس موضعی به متخصص نیاز دارد

بله! این نوع بوتاکس را نمی توانید در خانه نگهداری کنید و هر زمان که مایل بودید از آن استفاده کنید.

سمی بودن بوتاکس باعث می شود مقدار مصرف آن مهم باشد و باید زیر نظر متخصص میزان مصرف آن تعیین شود. همچنین محل درست برای قرار دادن این محصول روی پوست نیز بسیار اهمیت دارد و جای نامناسب برای آن می تواند مشکلات فلج عضلانی ناخواسته را در پی داشته باشد.

آیا بوتاکس موضعی هم اکنون در بازار وجود دارد؟

این نوع از بوتاکس هنوز تحت انجام آزمایش های بالینی برای تایید قرار دارد و پس از آن انتظار می رود در آینده ای نزدیک وارد بازار شود.

چه عوارضی از بوتاکس را حذف خواهد کرد

طرفداران عمل های جراحی زیبایی پوست و پس از آن طرفداران تزریق بوتاکس رو به افزایش است. این افراد با وجود مضرات تزریق بوتاکس همچنان طالب انجام این کار هستند. درد ناشی از تزریق بوتاکس زیر بغل و بوتاکس کف دست را می تواند حذف کند. همچنین مسمویت ناشی از تزریق زیاد، سر درد، تهوع، فلج شدن صورت، کبودی محل تزریق و … از جمله عوارضی ناشی از تزریق بوتاکس هستند که انتظار می رود با استفاده از بوتاکس موضعی مصرف کنندگان شاهد چنین عوارضی نباشند و یا کمتر دچار شوند.

نظر بدهید

نظر خود را در این قسمت با ما به اشتراک بگذارید