خانه » آیا زبان بدن تان باعث گمراهی دیگران می شود
آیا زبان بدن تان باعث گمراهی دیگران می شود
آیا زبان بدن تان باعث گمراهی دیگران می شود
روانشناسی

آیا زبان بدن تان باعث گمراهی دیگران می شود

Sending
User Review
0 (0 votes)

رازهای شگفت انگیز زبان بدن

ضربه زدن با انگشتان معمولا این عمل تمرکز مخاطب را از بین می برد و افراد این کار را به نشانه توقع داشتن ، کم تحمل بودن و منتظر بودن قلمداد می کنند.

بهتر است کنترل آنها را در دست بگیرید و در مقابل دیگران از انجام آن خودداری فرمائید. محققینی آزمایشاتی در حول این موضوع انجام دادند و متوجه شدند که کنترل کردن حرکات دست و پا بسیار آسان تر از چرخاندن چشم ها می باشد.

نتایج بررسی محققین بر کنترل حرکات بدن

ساختار استراتژیکی عکس العمل به موقع دست ها سریع تر از چشم ها بوده اند. با این حال افرادی که از آگاهی بدنی بیشتری برخورددار بودند , می توانستند چشم های خود را سریع تر به حالت اولیه خود بازگردانند .

آزمایش به این شکل بود: افراد مختلف در مقابل مانیتوری قرار می گیرند که بر روی آن یک چراغ سبز” برو”  و یک چراغ قرمز به منظور”  بایست ” نمایان می شود .

داوطلبان در توقف حرکات دست هایشان با سرعت و کنترل بیشتری عمل می کردند تا چشم هایشان .

در آخر باید گفت که زبان بدن و ارتباط برقرار کردن با دیگر افراد بسیار اهمیت دارد. انسان ها می توانند با این حرکات مخاطبشان را برنجانند یا با تایید کردن حرف های وی او را خشنود سازند .

چشم یکی از مهمترین اعضای بدن در ارتباط برقرار کردن با دیگران می باشد و حرکات ناخواسته ای که از آن سر میزند موجب برداشت های اشتباه از افراد دیگر بشود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x