خانه » معرفی بهترین مارک ماسک موی کراتینه
بهترین مارک ماسک موی کراتینه
بهترین مارک ماسک موی کراتینه
پوست ، مو و زیبایی

معرفی بهترین مارک ماسک موی کراتینه

Sending
User Review
0 (0 votes)

بهترین مارک ماسک موی کراتینه

افرادی به دنبال بهترین مارک ماسک موی کراتینه می گردند که از خشکی، شکنندگی و موخوره خسته شده اند. برای مو های آسیب دیده هیچ چیزی بهتر از یک ماسک موی کراتینه نیست. بیشتر برند ها استفاده از ماسک مو را پس از شامپو زدن به مو ها و آبگیری با حوله توصیه می کنند. برای گرفتن نتیجه ی مناسب باید هفته ای یک بار از ماسک مو استفاده کرد.

امروزه به علت استفاده از مواد شوینده ی قوی، آلودگی های محیطی، تغذیه نا مناسب، رنگ کردن مو با مواد شیمیایی و استفاده ی مکرر از صاف کننده های حرارتی مو، اکثر افراد داشتن مو های آسیب دیده را تجربه کرده اند. استفاده از ماسک موی مناسب تنها راه درمان مو های آسیب دیده است و امکان ندارد مو ها به طور خود به خود طراوت خود را بازیابند.

 

ماسک Keratase Resistance Masque Therapiste

این محصول برای مو های بسیار آسیب دیده  مناسب است و تاثیر خود را ثابت کرده است. این ماسک را پس از آبگیری مو ها با حوله باید روی مو ها زد و 5 دقیقه طول می کشد تا به ساقه ی مو نفوذ کند. اینکار باعث می شود مو ها تا چند روز پس از استحمام نرم باشند و وزی نداشته باشند. این محصول نسبت به محصولات مشابه قیمت مناسبی دارد.

ماسک کراتینه کراتاز
ماسک کراتینه کراتاز

ماسک TRESemme Keratin Smooth Deep Treatment Masque

این ماسک ظرف 3 تا 5 دقیقه به مو ها نفوذ کرده و باعث بهبود وزی و نرمی مو ها می شود. نکته ی مثبت این است که تنها مقداری کمی از این ماسک مو کافی است و می تواند تاثیر زیادی روی مو ها داشته باشد و کاملاً مقرون به صرفه است.

ماسک موی کراتینه
ماسک موی کراتینه

ماسک Keratin Mask For Dry and Damaged Hair

مو های آسیب دیده نیاز به پروتئین کراتین دارند. این محصول به مو ها پروتئین رسانی می کند. حجم مو ها را بیشتر می کند. سبب از بین رفتن مو خوره می شود. مو ها را نرم می کند و شکنندگی مو ها را ترمیم می کند. این محصول در بین خانم ها و آقایان هردو طرفدار دارد. درخشش مو ها را بیشتر می کند و به مو ها در برابر حرارت اتو مو و سشوار استحکام می بخشد. استفاده از آن برای مو های آسیب دیده و رنگ شده ضروری است. حاوی کراتین، روغن آرگان و ویتامین ای است و پارابن و سولفات در آن وجود ندارد.

این برند شامپو کراتینه و سرم کراتینه نیز عرضه می کند.

کراتین ماسک
کراتین ماسک

ماسک Instanatural Keratin Hair Mask Treatment

ماسک کراتینه اینستا نچرال حاوی مواد طبیعی مانند روغن جوجوبا و نارگیل و روغن آرگان است. این محصول را برای انواع مو ها می توان استفاده کرد و البته تاثیر بیشتری روی مو های نازک دارد.

ماسک مو اینستا نچرال
ماسک مو اینستا نچرال

برند های معرفی شده در بالا از جمله بهترین مارک ماسک موی کراتینه هستند.

 

منبع