خانه » 8 خانه بازی سرگرم کننده برای کودکان و مادران
8خانه بازی سرگرم کننده برای کودکان و مادران
8خانه بازی سرگرم کننده برای کودکان و مادران
سرگرمی

8 خانه بازی سرگرم کننده برای کودکان و مادران

Sending
User Review
0 (0 votes)

آیا دنبال فضای امن و سرگرم کننده برای نگهداری فرزندتان هستید؟ آیا کودک تان دوست دارد با هم سن و سالش بازی کند؟ آیا دوست دارید کودک تان بیشتر با هم سن و سالش در تعامل باشد؟ خانه کودک فضایی برای بازی و مراقبت از کودکان است. در این محیط افرادی هستند که از فرزندتان مراقبت کند. کودکان باهم بازی می کنند و از کنار هم بودن لذت می یبرند. و شما به راحتی می توانید به کارهای خود رسیدگی کنید و بعد از چند ساعتی فرزندتان را ببرید.  اگردنبال خانه بازی کودک در تهران هستید، در ادامه لیستی از اطلاعات کامل از خانه های کودک جمع آوری کردیم. در این لیست سعی کردیم اطلاعات تکمیلی شامل شماره تماس، وبسایت، اینستاگرام را در اختیار شما قرار دهیم.

فرق خانه بازی با شهربازی
فرق خانه بازی با شهربازی

فرق خانه بازی با شهربازی

قبل از هر چیز ممکن است این سئوال برای شما هم مطرح شده باشد که فرق خانه بازی با شهربازی چیست؟ خانه بازی با شهربازی تفاوت دارد. خانه بازی ، موسسه نگهداری موقت از کودکان است که فضا و امکاناتی برای بازی کودکان نیز دارد. اما شهربازی صرفا یک فضای تفریحی و سرگرمی برای کودکان است. در خانه بازی  لوازم بازی متناسب با سن کودک طراحی شده است و وسایل بازی براساس اصول ایمنی ساخته می شود.

1. خانه بازی پالادیوم

خانه بازی برایت کیدو در پالادیوم یکی از مراکز خانه بازی کودک در منظقه 1 تهران است. این مجموعه خدماتی شامل برگزاری جشن تولد، معرفی کتاب، کمپ انگلیسی، کلاس مادر و کودک را  با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی ارایه می دهد. برای پیشگیری از ویروس کرونا این مجموعه نکات بهداشتی شامل انجام تست کرونا، ضد عفونی مرتب وسایل بازی، کنترل دمای بدن هنگام ورود، تعویض کفش ها را رعایت می کند. همچنین هر 5شنبه روانشناسان مجربی در این مجموعه حضور دارند تا در صورت نیاز به سئوالات شما پاسخ دهند. و با برگزاری کارگاه های مادر و کودک شما را در این مسیر راهنمایی می کنند.

شماره تماس: 02172357097

آدرس: زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، میدان الف، مرکز خرید پالادیوم، ساختمان پارکینگ طبقاتی، طبقه 8، برایت کیدو

ساعت کاری: 10 صبح تا 8 شب

اینستاگرام: https://www.instagram.com/brightkiddo_palladium/

خانه بازی بالونیا
خانه بازی بالونیا

2. خانه بازی بالونیا

خانه بازی والونیا یک فضای هیجان انگیز  برای مادران وکودکان است. این مرکز در منطقه 1 تهران قرار دارد. در این مجموعه می توانید از خدماتی مانند خانه بازی کودک، سالن تولد کودک، کارگاه مادر و کودک و کافه بالونیا استفاده کنید. و مناسب برای کودکان 1 تا 8 سال است. مادران می توانند با خیال یک صبح تا عصر را در این مجموعه در کنار فرزندتان بگذرانند. یا فرزندان در خانه بازی بالونیا بازی کنند و شما در کافه بالونیا با دوستان تان معاشرت کنید.

شماره تماس: 02122656440، 02122656439

آدرس: خیابان الهیه، مریم شرقی،  پلاک 67، طبقه اول تجاری

ساعت کاری: 10 صبح تا 22 شب

وبسایت: https://ballooniakids.com

اینستاگرام:https://www.instagram.com/balloonia.kids/

3. خانه بازی کودک سام کیدز

خانه بازی سام کیدز یک مجموعه کامل از امکانات تفریحی و آموزشی برای کودکان و بزرگسالان است. این مجموعه امکاناتی شامل فضای بازی کودک، کارگاه عروسک و قصه، برگزاری جشن های تولد، ورکشاپ های بازی و موسیقی مادر و کودک، کارگاه نجاری دارد. همچنین در تمام مدتی که کودکان بازی می کنند مادران می توانند در باشگاه ورزشی بانوان ثبت نام کنند. نکته مهم اینکه خانه بازی سام کیدز تک جلسه ای نیز ثبت نام می کند. می توانید یک جلسه شرکت کنید و با روند و فضای آموزشی کلاس و محیط بازی بیشتر آشنا شوید. مزیت دیگر در خانه بازی سام کیدز این است که غیر از مادران، پدران نیز می توانند حضور داشته باشند. این مجموعه پذیرای کودکان 2 سال به بالا است.

شماره تماس: 02122798427، 09127975620

آدرس: پاسداران، نبش بوستان پنجم، خانه سام، طبقه سوم

ساعت کاری: صبح تا 8:30 شب

وبسایت: ندارد

اینستاگرام: https://www.instagram.com/samkidshome/

خانه کودک بوم پارک
خانه کودک بوم پارک

4. خانه کودک بوم پارک

خانه کودک بوم پارک یک مجموعه چند منظوره برای کودکان است. شن بازی، شهر مشاغل، استخر توپ، سینما امکانات این مجموعه است که کودکان را تا ساعت ها سرگرم می کند. و البته بوم پارک یک کافه هیجان انگیز دارد که می توانید خودتان را مهمان یک دم نوش یا قهوه خوشمزه کنید تا کودک تان بازی کند. و یا یک صبحانه خوشمزه سفارش بدهید تا صبح را با انرژی فوق العاده ای شروع کنید. نکته دیگر اینکه  اگر دنبال یک فضا برای جشن تولد کودک تان هستید، بوم پارک یک سالن بزرگ تولد دارد که کلی فضا برای دعوت کردن مهمان در اختیار دارید.

شماره تماس:2281466، 09196382898

آدرس: سعادت آباد، بلوار بهزاد، کنار گذر اوین، ساختمان آجر صورتی

اینستاگرام: https://www.instagram.com/boompark.ir/

وبسایت: ندارد

5. خانه بازی تیک تاک

خانه بازی تیک یک یک فضای سرگرمی و بازی برای کودکان است . این مجموعه دارای فضای بازی، کارگاه های آموزشی مثل تکنیک های نقاشی،کاردستی، سفالگری و قصه گویی است و بچه ها می توانند چند ساعتی با هم بازی کنند. خانه بازی تیک تاز همه روزه از ساعت 9 صبح تا 16 پذیرای شما است.

شماره تماس: 02177185397

آدرس: تهران پارس، اتوبان شهید باقری، خیابان فرجام بین چهارراه ولیعصر و خاور، پلاک 496، سرای محله علم و صنعت، طبقه اول

ساعت کاری: 9 تا 16

اینستاگرام: https://www.instagram.com/khanebazi_tiktak/

وبسایت: ندارد

 

خانه کودک سلاله
خانه کودک سلاله

6. خانه کودک سلاله ریشه

مجموعه فرهنگی سلاله ریشه، یک مرکز آموزشی است که از بخش های مختلف مهد، پیش دبستان و دبستان تشکیل شده است. بخشی از این مجموعه، خانه بازی کودکان است که به امکانات آموزشی و سرگرمی برای کودکان مجهز است. خانه سلاله کودک دارای بخش های سرگرم کننده مثل اتاق شن، آشپزخانه،استخر توپ، دیوار سنگ نوردی و لگوسازی است. و کودکان در این فضا می توانند با یکدیگر بازی کنند. همچنین خانه بازی سلاله امکان برگزاری جشن تولد را نیز به کودکان عزیز می دهد. خانه بازی سلاله هر روز از ساعت 10 صبح تا 17 باز است.

شماره تماس: 09102004753

آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دوم (اخوان)، رو به روی شهر کتاب، پلاک 12

ساعت کاری: 10 صبح تا 17

وبسایت: https://www.solaleh.org/

اینستاگرام: https://www.instagram.com/solaleh_playhouse/?hl=en

7. خانه بازی پیکولو

پیکولو یک فضای  بازی امن و صمیمی برای کودکان است.  و در این محیط بچه ها با کلی لوازم بازی با هم بازی می کنند.  این مجموعه غیر از فضای بازی، کارگاه های آموزشی روانشناسی کودک را نیز  برگزار می کند. این کارگاه ها مناسب کوکان 3 تا 5 سال است. و در 4 جلسه متوالی تشکیل می شود. مطالبی که در این کارگاه اشاره می شود شناخت خود و بدن، شناخت احساسات، نحوه ابراز خود و دیگران و شناخت احساسات دیگران است. خانه بازی پیکولو هر روز از ساعت 12 تا 9 شب باز است و می توانید بچه ها را با خیال راحت به خانه بازی پیکولو بسپارید.

شماره تماس: 09029377928

ادرس: میدان هروی، خیابان موسوی، مرکز هدیش، طبقه دوم، خانه بازی پیکولو

ساعت کاری: 12 تا 9 شب

وبسایت: ندارد.

اینستاگرام: https://www.instagram.com/piccolo.kids.town/

8.خانه بازی ملودی

خانه بازی ملودی یک فضای شاد و سرگرم کننده برای کودکان است . این فضا امکاناتی در جهت رشد کودکان مانند آموزش هنر و خلاقیت، نقاشی با قاشق، کارگاه ریتمیک، کاردستی، کلاس زبان انگلسی و  شعرخوانی گروهی را نیز برگزار می کند. تا کودکان فضای شاد، سرگرم کننده و آموزشی را تجربه کنند. همچنین خانه بازی ملودی، کارگاه های آموزشی مجازی را نیز برگزار می کند. بنابراین در صورتی که نگران بیماری کرونا هستید می توانید از خدمات مجازی مجموعه نیز استفاده کنید. اگر دنبال فضایی برای گرفتن جشن تولد هستید، خانه بازی ملودی نیز امکاناتی را برای جشن تولد نیز در اختیار شما قرار می دهد. ساعت کاری خانه بازی ملودی از ساعت 11 صبح تا 9 شب است.

شماره تماس:02177851763، 09125543932

آدرس: تهران، نارمک، خیابان مدنی جنب مترو فدک، مجتمع پالمیرا

ساعت کاری: 11 صبح  تا 9 شب

اینستاگرام: https://www.instagram.com/khaneh_bazi_melody/

کدام خانه بازی بهترین گزینه است؟

در این مقاله لیستی از بهترین خانه بازی کودک در تهران را به شما معرفی کردیم. قبل از هر  تصمیم گیری  باید حتما به خانه بازی مد نظرتان مراجعه کنید و  نکاتی مثل تمیزی، امنیت، رعایت پروتکل های بهداشتی، مسیر رفت و آمد و  امکانات آموزشی را در نظر بگیرید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x