خانه » مروری بر کتاب های دارن هاردی
مروری بر کتاب های دارن هاردی
مروری بر کتاب های دارن هاردی
سرگرمی

مروری بر کتاب های دارن هاردی

Sending
User Review
0 (0 votes)

آیا به دنبال بهترین کتاب های دارن هاردی هستید؟ در این مقاله قصد داریم به معرفی آن ها بپردازیم. کتاب های این نویسنده در زمینه ی کسب موفقیت و ارتقا و رشد فردی نوشته شده اند.  خواندن این کتاب ها به شما کمک می‌کند تا نسبت به امروزتان فرد موفق تری باشید. برای موفق تر بودن نحوه ی هدف گذاری و برنامه ریزی و آموزش از مهم‌ ترین اصول هستند. این کتاب های خوب به دغدغه های مهمی که امروزه افراد زیادی با آن درگیر هستند به خوبی پاسخ می دهد. کیفیت کتاب های این نویسنده و راهگشا بودن دستورالعمل های او تا کنون به خیلی از خوانندگان اثبات شده است. بسیاری از مشاوران معتبر موفقیت خواندن کتاب های هاردی را توصیه می کنند.

دارن هاردی کیست؟

دارن هاردی کیست؟

مدتی است که ایده شات معرفی کتاب هایی از نویسندگان خوب را آغاز کرده است. در این مقاله دارن هاردی را به عنوان یکی از نویسندگان مطرح و محبوب در دنیا را انتخاب کردیم. او یک نویسنده ی آمریکایی و یکی از سخنرانان کلیدی و همچنین مشاور و ناشر سابق مجله ی success در آمریکا است. به عنوان نویسنده ی پر فروش نیویورک تایمز نیز شناخته شده است. کتاب های او هر ساله افراد زیادی را به خود جذب می کند.

زندگی دارن هاردی

دارن هاردی اولین بار در سن ۱۸ سالگی کسب و کار اولیه ی خود را آغاز کرد.  طی مدت بیش از ۲۵ سال یکی از موفق ترین چهره ها در کسب و کار موفقیت رسانه‌ای بوده است. حدود ۷ سال ناشر مجله های موفقیت بود و پس از آن اعلام کرد که برای دنبال کردن فرصت های جدید است و از سمت ناشر مجله موفقیت انصراف می‌دهد. پیش از آن نیز هاردی سمت مجری در دو شبکه تلویزیونی شخصی را داشت و تهیه کنندگی اجرایی و پخش آن بر عهده ی او بود.  دارن هاردی در طول زندگی خود کتاب های معتبری نوشته است که بعضی از آن ها از سوی منتقدان برتر به عنوان بهترین اثر های روز دنیا شناخته شده و به افراد مختلف معرفی می شوند. در ادامه بیشتر در مورد کتاب های دارن هاردی صحبت خواهیم کرد.

کتاب اثر مرکب: آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

کتاب اثر مرکب آغاز جهشی در زندگی موفقیت و درآمد شما
کتاب اثر مرکب آغاز جهشی در زندگی موفقیت و درآمد شما

اثر مرکب یکی از مشهور ترین کتاب های دارن هاردی است که با بیانی ساده و روان در مورد اصولی با شما صحبت می‌کند که به سمت موفقیت هدایتتان می کند. این کتاب راهنمایی علمی و عملی برای رسیدن شما به اهداف تان و موفقیت است. افراد موفق زیادی این کتاب را مطالعه کرده و به فوق العاده بودن این کتاب تاکید کرده اند. اثر مرکب از ۵ فصل مختلف تشکیل شده است که عنوان آن ها عبارتند از: اثر مرکب در عمل، انتخاب ها، عادت ها، تکانش، تاثیرات و شتاب بخشی. اثر مرکب یکی از بهترین کتاب های توسعه ی فردی در دنیا و جزء پر فروش‌ ترین کتاب‌ ها به شمار می ‌آید. خواندن این کتاب می ‌تواند سرنوشت شما را عوض کند.

بهترین جملات دارن هاردی در کتاب اثر مرکب

 • شما تنها زمانی می توانید زندگی خود را تغییر دهید که کاری از از کار های روزمره خود را تغییر دهید. راز موفقیت شما در برنامه ی روزانه شماست.
 • شما تنها مسئول کار هایی هستید که خودتان انجام می دهید یا نمی دهید و پاسخ هایی که در برابر رفتار های خارجی از شما سر می زند.
 • انتخاب های هوشمندانه و کوچک در کنار ثبات در طول زمان می ‌تواند تفاوت های شگرف ایجاد کند.
 • همیشه عاقلانه ترین و بهترین انتخاب ها آن هایی هستند که با هدف خود یعنی خود اصلی شما همسو باشند. در غیر این صورت انگیزاننده نیستند و به راحتی تسلیم خواهید شد. شما باید بخواهید و بدانید که چرا آن را می خواهید.
 • مسائل بزرگ نیستند که در نهایت جمع می شوند. بلکه ساعت ها، هزاران یا میلیون ها مسئله کوچک هست که عادی را از غیر عادی جدا می کند.

کتاب بهترین سال زندگی تو: روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ

"<yoastmark

این کتاب نیز مانند دیگر کتاب های دارن هاردی در زمینه ی موفقیت و انگیزش نوشته شده است. در بهترین سال زندگی تو هشت اصل مختلف مورد توجه قرار گرفته اند که در موفقیت افراد موثر هستند.  از نظر این نویسنده تحقق اهداف نیازمند یک برنامه ریزی برای انجام آن است. این کتاب در مورد تعیین هدف، جلوگیری از اشتباهات، تمرکز بر نقاط قوت و قدر دانی، ارزیابی زندگی، طراحی نقشه اصلی موفقیت، نقش خویشتن، نقشه ی کار و نکات مهم در مورد اجرای آن صحبت می کند. دارن هاردی در این کتاب از نقش تاثیرگذار و مهم محیط و ارتباط با افراد دیگر و تاثیر آن ها بر شکست و موفقیت شما صحبت می کند.

چرا کتاب بهترین سال زندگی تو را بخوانیم؟

در دنیای امروز خیلی از افراد به زندگی روزمره عادت می کنند و یا اینکه به پیشرفت های محدود و کم نسبت به سال قبل قانع می شوند. خواندن این کتاب می تواند حد و مرز موفقیت را در ذهن شما را جا به جا کند.  افرادی که تمایل دارند تغییر شگرفی در زندگی خود ایجاد کنند و بتوانند استاندارد های بالایی برای موفقیت خود تعریف کنند، کاندیدای مناسبی برای خواندن این کتاب هستند. زیرا موفقیت به عنوان تعیین صحیح اهداف امکان پذیر نیست و طرز فکر های قدیمی باید به چالش کشیده شوند.

کتاب مرد واقعی: یک کلاس درس برای اثرگذاری و موفقیت

نوشته ی دیگری از دارن هاردی کتاب مرد واقعی است. نویسنده در این کتاب به این موضوع می پردازد که یک مرد حقیقی در تمام طول زندگی خود به دنبال موفقیت می گردد. برای زندگی مبارزه می کند و در راستای آن می اندیشد. همواره تلاش میکند تا هویت خود را بهتر بشناسد و نسبت به ادامه زندگی خود آگاهی پیدا کنند. نویسنده در این کتاب مطرح کرده است که مردان متوجه نمی شوند انتظار جامعه از آن ها چیست و یا چطور باید شکست ها را به فراموشی بسپارند. دارن هاردی در این کتاب افراد را به درون خودشان متوجه می سازد. زیرا چیزی که لایه های بیرونی زندگی هر فردی به نمایش می‌گذارد، درست همان شخصیتی است که در درون خود پرورش داده است. مثلاً دیر رسیدن سر قرار نشان از عدم ابراز ارزش و احترام به فرد مقابل است.

فهرست مطالب مرد واقعی

در کتاب مرد واقعی از ۱۲ تعهد یک مرد حقیقی پرده برداشته می شود.  ۱۲ تعهدی که شخصیت یک مرد را پرورش می دهند و نشان دهنده ی ارزش برای راهبری هستند. در واقع در این کتاب می شود که ارزش واقعی هر انسانی مبتنی بر تصمیماتی است که او می گیرد.  تصمیم ها همواره حقایق درونی انسان ها را فاش می کند.  در فصل های مختلف این کتاب به لزوم تکیه بر احساسات لطیف،  باور به خود،  زمان گذاشتن برای خانواده، تقویت هوش احساسی، هنر گوش دادن و سوال پرسیدن، فروتنی و اعتماد به نفس صحبت شده است.

ده هفته تا موفقیت بی چون و چرا

این کتاب شامل بهترین درس گفتار های نویسنده در زمینه ی موفقیت است. نظر مخاطبان نشان می دهد که این کتاب تاثیر گذاری بالایی بر روی جویندگان موفقیت در زمینه های شخصی و شغلی داشته است. یادداشت های دارن هاردی در این کتاب به گونه ای طراحی شده اند که در کوتاه ترین زمان ممکن و قابل خواندن باشند.  تا اجرای آن ها به سرعت امکان پذیر باشد. میلیون ها نفر در سراسر دنیا متأثر از این کتاب توانسته اند  برنامه ریزی های بهتری برای زندگی خود داشته باشد.

فصل های مختلف کتاب ده هفته تا موفقیت بی چون و چرا

این کتاب شامل گفتار های مهم نویسنده است که گاهی به صورت آنلاین و گاهی به صورت آفلاین در اختیار مخاطبان او در سراسر جهان قرار گرفته است. در این کتاب در ابتدا در یک بخش کوتاه در مورد ۱۰ هفته تا موفقیت صحبت می کند و برنامه عملی برای هر هفته ارائه می دهد و فصل های دیگر آن عبارتند از:

 • یک: غلبه بر سه دشمنی که شما را عقب نگه می دارد
 • دو: جهشی از خوب به عالی
 • سه: چگونه انتقاد باعث پیشرفت شما می شود؟
 • چهار: هرم موفقیت
 • پنج: مهارت های کلیدی موفقیت
 • شش: واقعیت سخت گوشی
 • هفت: شور و شوق
 • هشت: آیا تحت کنترل هستید؟
 • نه: دارن هاردی و ترامپ
 • ده: جزوه رسیدن به اهداف از دارن هاردی

دیوانگان ثروت ساز از دارن هاردی

شروع هر کسب و کاری در ابتدای مسیر همیشه سخت و ترسناک و نظر می رسد. خصوصاً برای افرادی که ریسک پذیری چندانی در شخصیت خود ندارند. شروع یک کسب و کار برای این افراد سخت تر و ترسناک تر خواهد بود. اما همه باید بدانند که واقعیت چیز دیگری می گوید.  ترس ها نسبت به مسیر کارآفرینی بیش از هر چیز ساخته و پرداخته ی ذهن افراد است و توجه به این واقعیت ترس شما را کم می کند. در این کتاب دارن هاردی از واقعیت های دنیای کسب و کار می گوید و توضیح می دهد که چگونه باید ترس را کنار گذاشت. این کتاب برای همه افراد چه کارمند باشند و چه کار آفرین سکوی ایجاد یک تحول بزرگ خواهد بود.

توصیه هایی از دارن هاردی

 • اولین قدم به سوی تغییر آگاهی است. اگر می خواهید از جایی که هستید به جایی که باید برسید. اول از همه از انتخاب هایی که شما را از مقصد مورد نظرتان دور می کنند آگاه شوید و از اینجا شروع کنید.
 • فرمول کامل برای خوش شانسی: آمادگی و رشد شخصی+ نگرش، باور و ذهنیت+ فرصت و دانستن اینکه اتفاق خوبی در راه است+ اقدام یعنی انجام کاری در راستای آن
 • همیشه به دنبال افراد مثبتی باشید که به موفقیتی دست یافته اند که شما هم آن را می خواهید در زندگی خود ایجاد کنید. هرگز از کسی که نمی خواهید جای خود را با عوض کنید مشاوره نگیرید.
 • هیچ وقت آرزو نکنید که در شرایط راحت تری بودی، آرزو کنم که ای کاش تو فردا با لیاقت تر و بهتری بودی.
 • شما انتخاب می کنید و در نهایت انتخاب های شما هستند که شما را می سازند.

دارن هاردی برای جویندگان موفقیت

کتاب های دارن هاردی برای آن دسته از افرادی که از خواندن کتاب های انگیزشی و موفقیت لذت می برند بهترین گزینه خواهد بود. زیرا دارن هاردی استاد مسلم سخنرانی های انگیزشی و موفقیت در دنیاست. در این نوشته ۵ کتاب از بهترین اثر های توسط دارن هاردی را به شما معرفی کردیم و امیدواریم خواندن آن شما را به بهترین مسیر های موفقیت در زندگی راهنمایی کند.

 

منبع

نظر بدهید

نظر خود را در این قسمت با ما به اشتراک بگذارید